Рубрики
События

«Історія згасла»: чому українка з собачкою не може повернутися з Уханя

Українка Анастасія Зінченко, яку не евакуювали із-за собаки, до цих пір знаходиться в закритому Ухані. З’ясувалося, що через два тижні після дзвінка Володимира Зеленського офіційно ввели заборону на ввезення тварин в Україну з Китаю. Про це дівчина написала на своїй сторінці.

— Через 2 тижні після того, як мені подзвонив президент і пообіцяв допомогти, забрати мене з собакою, через два тижні Україна ставить заборону. Причина якої, є випадок у Гонконгу, у собаки підозри на коронавірус. І чомусь тільки Україна поставила така заборона, — написала Зінченко.

За словами дівчини, з тих пір з нею ніхто не зв’язувався, історія отримала розголос і відразу затихла.


Евакуація


— Ні про евакуацію нічого чути, ні про те, що нам робити далі. Україна знову дотягла з евакуацією до такого моменту, коли на ряду стоять вже нові проблеми. Якщо б все зробили протягом першого тижня, коли я звернулася за допомогою і мені пообіцяли, вже все забулося і незабаром я була вдома. Новин у мене немає абсолютно ніяких зараз, що буде далі, — повідомила Зінченко.

Дівчина написала, що не знає, як потрапить додому і припускає, що карантин триватиме в кращому випадку ще близько місяця. Зінченко разом з собакою знаходиться на карантині з 20 лютого, вже з’явилися проблеми з питною водою.

Нагадаємо, дівчина не залишила Ухань з-за відсутності необхідних документів і повернулася в тимчасове житло.

Пізніше з’явилося відео, як президент Володимир Зеленський подзвонив дівчині і пообіцяв повернути її додому.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде