Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Не долетиш: SkyUp скасувала рейси в Турин з-за коронавіруса

З четверга, 5 березня, авіакомпанія SkyUp скасовує авіасполучення з містом Турин з-за поширення коронавіруса на півночі Італії. Про це повідомила прес-служба компанії.

Відомо, що скасування рейсів буде діяти до 25 жовтня 2020 року. Але, якщо ситуація нормалізується, польоти можуть відновити раніше зазначеного строку.

В авіакомпанії додали, що пасажири, які придбали квитки на скасовані рейси, можуть повернути кошти або узгодити з перевізником можливість змінити дані рейси на альтернативні. Однак, для заміни недоступні Італія, Португалія та Іспанія.

Якщо квитки куплені у SkyUp, компанія пропонує відправити лист на електронну адресу: letstalk@skyup.aero і вказати номер броні. Максимальний час відповіді — 2 дні.

Якщо пасажири придбали квитки через агентів або спеціальні сервіси, по всім питанням потрібно звертатися безпосередньо до них.

Раніше Vgorode розповідав, що в Україні зафіксували перший випадок зараження коронавірусом. Інфекцію виявили у чоловіка з Чернівецької області, який приїхав з сім’єю на машині з Румунії, куди раніше прилетів з Італії. Його госпіталізували.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

 

 

 

Повідомляє Вгороде