Рубрики
События

Призовна кампанія 2020: в армію заберуть офіцерів запасу

В цьому році офіцерів запасу віком до 43 років покличуть на строкову службу в армію на 18 місяців. Про це повідомив начальник відділу комплектування офіцерського складу управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Сергій Волков.


Хто повинен пройти строкову службу


Мова йде про офіцерів запасу віком до 43 років, які не проходили військову службу, але закінчили кафедри військової підготовки, отримали військове звання офіцерського складу і перебувають у запасі. Для цієї категорії військових у відповідності з законом «Про військовий обов’язок і військову службу» передбачена військова служба за призовом осіб офіцерського складу. Рішення про призов щорічно приймає керівництво ЗСУ.

У військкоматах проведуть атестаційні комісії, після чого офіцерів призвуть на службу. Зазначимо, що їх не залучать до участі в операції Об’єднаних сил на Донбасі.

— Через 6 місяців з дня призову вони можуть укласти контракт на проходження військової служби на строк від 1 року. От якщо укладають контракт, то їх можуть залучити до участі в ООС. Після закінчення 18-місячного строку служби їх звільняють встановленим порядком у запас, — повідомив Волков.


Право на відстрочку


Потрапити під відстрочку можуть чоловіки:

  • з дитиною віком до трьох років;
  • мають двох і більше дітей або вагітну дружину;
  • у яких є непрацездатні батьки (одинока мати/батько)
  • студенти денних відділень ПТУ, внз і духовних семінарій;
  • призовники, які є єдиними годувальниками в сім’ї;
  • священнослужителі, поліцейські, деякі педагоги та лікарі.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде