Рубрики
Люди города

ДТП біля Русанівського каналу: у перехожого, який врятував людей з крижаної води, запалення легенів

Випадковий перехожий — співробітник прокуратури Казбек Тедеєв, який допоміг вибратися з крижаної води двом пасажирам автомобіля, впав у Русанівський канал, отримав запалення легенів. Про це повідомляє «ГОРДОН».

Казбек розповів, що після того, як витягнув чоловіка і жінку з Русанівського каналу, цілу ніч не міг заснути із-за адреналіну. Також він додав, що в день події дуже замерз, так як температура повітря була не вище -2 градусів, а температура води — ще холодніше.

У підсумку, чоловікові довелося звернутися до лікарні, де йому діагностували запалення легень.

— Тільки що з одним проїжджали по вулиці Щорса (зараз вона Коновальця називається), бачимо — машина чиясь димить. Я навіть пожартував: проїжджай повз, якщо я знову опинюся на місці надзвичайних подій, люди не зрозуміють, скажуть, що Тедеєв — не прокурор, Мнсник якийсь,- прокоментував Казбек.

Фото Казбек Тедеев

Фото Казбек Тедеєв

Як раніше розповідав Vgorode, ДТП сталося 29 лютого у Дніпровському районі Києва — автомобіль, в салоні якого перебувало двоє людей, злетів з дороги в Русанівський канал.

З’ясувалося, що причиною стала раптово выбежавшая на проїжджу частину собака, з-за якої водій не впорався з керуванням. Відео, на якому відображено момент аварії, можна знайти тут.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Не їх рук справа: власники реклами заперечують свою причетність до вирубки дерев

Райський острів: у парку «Наталка» облаштують пляжну зону

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде