Рубрики
События

Скандальне будівництво: ДАБІ заборонила будівництво ресторану в підвалі будинку на Великій Житомирській

Департамент державного архітектурно-будівельного контролю заборонила будівництво ресторану в підвалі дореволюційного будинку на вулиці Великій Житомирській, 21, і вимагає від власника підвалу негайно зупинити будівельні роботи. Про це повідомила Євгенія Бєлорусець.

Так, у лютому відбулася повноцінна компетентна перевірка будинку, яка встановила, що будівництво ресторану проходить без проекту під виглядом звичайного ремонту. Відповідно, державна архітектурно-будівельна інспекція видала розпорядження, що передбачає негайне припинення будь-яких будівельних робіт та скасування дозволу на початок будівельних робіт.

Але, за словами Євгенії, забудовники не діють згідно з приписами і продовжують будівельні роботи.


Що трапилося


Як раніше розповідав Vgorode, підвал старовинного будинку почали реконструювати ще у 2018 році, і, як стверджують місцеві жителі, все це час роботи велися без проекту і супроводжувалися численними порушеннями будівельних норм. Призвідники будівництва вивозили з підвалу землю вантажівками, зносили несучі стіни, і всі сусіди спостерігали нові тріщини на фасаді будинку і в квартирах.

Також припис, виданий раніше, не завадило власникам підвалу продовжувати будівельні роботи. Більш того, вони стали загрожувати серйозними проблемами незадоволеним мешканцям.

Чоловік, який вів переговори з боку власника підвального приміщення, заявив, що місцеві жителі виступають проти інвестицій і робочих місць та облаштування ресторану в «вологий, смердючому і страшному підвалі».

Постановление Департамента государственного архитектурно-строительного контроля.

 

Постанова Департаменту державного архітектурно-будівельного контролю.

Фото: Євгенія Бєлорусець

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Райський острів: у парку «Наталка» облаштують пляжну зону

Нагулявся: в Деснянському районі Києва з’явиться заказник

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде