Рубрики
События

Не їх рук справа: власники реклами заперечують свою причетність до вирубки дерев

Представники Асоціації операторів зовнішньої реклами заперечують свою причетність до вирубки дерев перед сітілайтами і білбордами на Лук’янівці. За їх словами, дерева не заважають конструкцій виконувати свої функції.

Тому звинувачення комунальників вони спростували і відзначили, що за законом не можна вирубувати дерева, а Асоціація працює лише в межах закону. Роботи з благоустрою також не входять в їх компетенцію. Так що вони вимагають від «Київзеленбуду» офіційного спростування інформації, яку комунальники подали раніше. В іншому випадку представники Асоціації подадуть в суд за наклеп та нанесення шкоди діловій репутації.

Фото: КП УЗН Шевченківського району

Фото: КП УЗН Шевченківського району

Як раніше писав Vgorode, невідомі спилюють дерева на Лук’янівці. Вже втретє за останній місяць співробітники «Київзеленбуду» Шевченківського району стикаються з загадковим зникненням дерев перед рекламними банерами. Вони припускають, що їх зрізали власники реклами.

За інформацією комунальників, невідомі розправилися з деревами на вул. Січових Стрільців, 46-48, вул. Січових Стрільців, 93 та на вул. Іллєнко, 31.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

До п’яти років позбавлення волі: у Києві відбудеться засідання суду по справі доґхантера Святогора

Нагулявся: в Деснянському районі Києва з’явиться заказник

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде