Рубрики
Досуг и еда

Запасайся поп-корном: які серіали вийдуть на екрани в березні

Незважаючи на весну, іноді хочеться посидіти вдома і нікуди не виходити. Для таких випадків і придумали ідеальну формулу відпочинку: ноутбук, їжа і улюблений серіал. А поки ви думаєте, чим похрумтіти, Vgorode зібрав для вас новинки цього березня.


Заводчики


[embedded content]

Жанр: комедія

Дата виходу: 2 березня

Британський комедійний серіал з Мартіном Фріманом у головній ролі. Сюжет оповідає нам історію чоловіка на ім’я Пол, який у свій час був серцеедом і міняв дівчат, як рукавички. Одного разу він познайомився з провінціалкою Еллі і без пам’яті закохався в неї. Пара починає спільне життя. Здавалося б, вони повинні насолоджуватись почуттями, але Еллі дізнається, що вагітна. З цього моменту життя цих двох поглинає рутина і відповідальність за двох дітей, які постійно потрапляють в неприємні ситуації.


Дейв


[embedded content]

Жанр: комедія

Дата виходу: 5 березня

У центрі сюжету — невротик Дейв. Одного разу хлопчина уявив себе найкращим репером і чекає, що всі визнають його. Але спочатку свій талант потрібно довести близькому оточенню.


Разраб


[embedded content]

Жанр: драма

Дата виходу: 5 березня

Історія розповість про Лілі, яка працює у великої IT-компанії. Коли пропадає її хлопець, дівчина намагається його знайти. Лілі належить розгадати таємницю зникнення її бойфренда і як саме компанія причетна до цього.


Світ дикого Заходу (3 сезон)


[embedded content]

Жанр: бойовики, драма, фантастика

Дата виходу: 15 березня

Фанати серіалу з нетерпінням чекали продовження історії вже кілька років. На цей раз глядачам покажуть події з нового парку, присвяченого Другій світовій війні.


Змова проти Америки


[embedded content]

Жанр: трилер, фантастика, драма

Дата виходу: 16 березня

Творці серіалу запропонували глядачам подивитися на альтернативний світ, де Америка звернулася до нацизму. Все вирішилося на виборах в 1940-му році, коли переміг Френк не Рузвельт, а прославлений авіатор Чарльз Ліндберг. З його подачі жителі США змінюють свою ідеологію. І це торкнулося простої єврейської родини, яка в той час проживала в Нью-Джерсі.


Батьківщина: Форт Салем


[embedded content]

Жанр: жахи, фентезі

Дата виходу: 18 березня

У серіалі показана всесвіт, в якій рука об руку з солдатами за Америку б’ються справжні відьми. 300 років тому вони уклали мирну угоду та поклялися захищати Сполучені Штати. За це їм пообіцяли припинити переслідування і дискримінацію. Історія розповість про трьох дівчат, які б’ються на фронті і виконують різні спецзавдання, розвиваючи свої відьомські здібності.


І всюди тліють пожежі


[embedded content]

Жанр: драма

Дата виходу: 18 березня

Міс Річардсон, яка вміє стежити за порядком не лише у своєму домі, але й у невеликому містечку, вважається однією з найбільш шанованих персон серед місцевих. Однак її авторитет тріщить по швах, коли в місто переїжджає мати-одиначка Міа Уоррен, яка віддана мистецтву і терпіти не може чужі правила.


Озарк (3 сезон)


Жанр: кримінал, трилери

Дата виходу: 27 березня

Пригоди талановитого і кмітливого бухгалтера «під прикриттям», що працює на наркокартель, тривають. На цей раз головному героєві доведеться вирішувати, що для нього важливіше — порятунок своєї сім’ї або смирення.

[embedded content]

Повідомляє Вгороде