Рубрики
Люди города

Не винувата я: киянка влаштувала скандал через евакуатора і заперечує порушення ПДР

Мешканка Києва Світлана Лаврикова, яка позиціонує себе як зоозахисниця, влаштувала скандал, звинувативши міська влада у створенні «схеми по відмиванню грошей» — евакуацію неправильно припаркованих машин. У гнівному пості вона назвала ім’я винуватця — радника мера Бахматова. Щоправда, як з’ясувалося, дівчина все-таки порушила правила дорожнього руху, проте всіляко це заперечує.


Що сталося


Світлана залишила машину «не на пішохідному переході, не на зупинці, а вздовж дороги — на місці, де, за її словами, останні десять років паркуються все. Цим місцем виявилася крайня права смуга на бульварі Лесі України. Ось тільки ця смуга призначена для громадського транспорту. Відповідно, машину евакуювали.

Киянці довелося заплатити за роботу евакуатора 1270 гривень, тоді як, за її словами, середня ціна по Києву — 700 гривень.

Також вона додала, що звернулася до адвоката, щоб той допоміг розібратися з питаннями, пов’язаними з роботою евакуатора: «Чим обґрунтована ціна?», «На якій підставі проводився тендер на евакуатори?», «Чому якщо викликати самому собі евакуатор, він коштує дешевше?», «Кому йде різниця в кишеню?».

У коментарях до публікації зоозахисниці думки киян розділилися: одні активно вказують на те, що смуга, де дівчина припаркувала свій автомобіль, призначена тільки для громадського транспорту, намагаючись довести, що вона не права, що система евакуації спрацювала правильно, і що для того, щоб не було корупції, про яку так затято висловлювала Світлана, треба не порушувати правила — наприклад, не залишати машини там, де заборонено:

— Є реальна схема як збанкрутувати Кличко! Просто не порушуйте правила дорожнього руху, і підступна схема відмивання грошей провалиться!,- прокоментував пост Олександр Хотемской.

Інші ж навпаки — підтримують вчинок дівчини і те, що вона підняла серйозну тему, так як тут дійсно «пахне» корупцією і відмиванням грошей. В коментарях також вказують на те, що в районі бульвару найближчих спеціально відведених місць для стоянки не було.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Парки, сквери та бульвари: які зелені зони з’являться ще в чотирьох районах Києва

Відзнач День штурманської служби авіації ЗСУ: яке сьогодні свято, курс валют і биткоина, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде