Рубрики
События

Болить там? На прийомі у лікаря

Проктологічні захворювання — це проблема, про яку воліють мовчати. При цьому, відчувши біль у задньому проході і виділення крові, часто ми не поспішаємо до проктолога, розмірковуючи «А раптом саме пройде?», Або ще гірше: «А спробую-но я бабусин метод огірок!».

Як кажуть фахівці, після проблему діагностування на ранніх стадіях, ви внесли депозит на рахунок під назвою «Успішне лікування». Так завжди це геморой, коли кровоточити в задньому проході? Подали напругу проктолога медичного центру «ДокторПРО» в Києві Остапенко Анатолія Васильовича:

— Поява кров’ю дерев’яних виділень з прямої кишки завжди звертає на себе увагу. Це повинно послужити приводом для негайного візиту до лікаря, адже вони можуть вказувати на геморой, анальну тріщину, проктит і багато інших захворювань кишкового тракту. Варто звернути також увагу на інтенсивність виділень. Вся справа в тому, що сильні анальні кровотечі є загрозою для людського життя і здоров’я.


Так які ж захворювання можуть викликати дах там?


Причин їх виникнення досить багато:

— геморой — захворювання, яке провокує помірне і рясна кротеча з прямої кишки, при цьому кров має білі-червоний колір і не змішана з калом;

— проктит — це виявлення прямої кишки, яке згодом супроводжується запаленням і виділенням крові і слизу;

— анальна тріщина — хвороба, при якій спостерігаються незначні кров’ю янисті виділення після дефекації, чому супроводжують хворобливі відчуття в області анального отвору;

— поліпи — призводять як до слабких, так і до сильних кровотеч, все залежить від розміру і розташування самого поліпа;

— рак прямої кишки — провокує кровотечі, які за своєю природою подібні кровотеч при поліпах;

— коліт — частіше за все стає причиною виникнення рідкого стільця з домішкою крові;

— гастрит — призводить до виникнення рясних кровотеч, альо при цьому стілець мають оформлень характер;

— виразка шлунка і 12-палої кишки супроводжується рясною кровотечою.

Всім відомо, що завжди потрібно боротися з самим захворювання, а не з його симптомами. Саме тому важливо вчасно звернути до фахівця. Пам ятайте, що це потрібно зробити з появою перших крапель крові на туалетного папері. Тільки лікар-проктолог може визначити справжню причину кровотечі і призначити ефективне лікування в кожному конкретному випадку.

У медичному центрі «ДокторПРО» в Києві ви завжди можете пройти безболісно комплексне обстеження, встановити точній діагноз і отримати консультацію кваліфікованого фахівця.

Для лікування геморою і анальних тріщин в медичному центрі «ДокторПРО» використовують сучасні малоінвазивні методики лікування, а саме:

— Лігування латексними кільцями;

— Радіохвильове видалення

— Фотокоагуляція

— Лазерна вапоризація

— Медикаментозне лікування унікальними фірмовими препаратами

Подбайте про своє здоров’я прямо зараз, наберіть номер медичного центру «ДокторПРО» в Києві 0800 30 11 77, 0 800 30 30 17 або запишіться на прийом до проктолога на сайті. Будьте здорові!

Повідомляє Вгороде