Рубрики
События

В Україні пройдуть навчання на випадок спалаху коронавіруса: сьогодні вони будуть у Києві

Сьогодні, 28 лютого, навчання на випадок спалаху коронавіруса проведуть у Києві в Олександрівській лікарні. Як повідомляє «Громадське радіо», про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Вчення подібного роду всеукраїнські та пройдуть в різних областях країни.

Як повідомив Ляшко, Олександрівську лікарню обрали базою для госпіталізації у разі виявлення та завезення на територію України коронавирусной інфекції.

— Але навчання будуть проводити не тільки там, вони будуть проходити по всій країні. Будуть відпрацьовувати комплекс протиепідеміологічних заходів. Ми вже провели кілька симуляційних навчань, коли в симуляцийнной кімнаті розглядали куди і хто дзвонить у разі виявлення коронавіруса, куди приїжджає швидка, куди госпіталізують хворого, — пояснив він.

Кожна область буде вирішувати самостійно, коли проводити навчання, каже Ляшко.

— Сьогодні ми консультувалися з Івано-Франківською областю. У них в понеділок засідає штаб і вони на наступну середу планують опрацювати це все в Івано-Франківській області. Тому наступні 10 днів, я думаю, ми побачимо відпрацювання таких імітаційних вправ на досить великій кількості об’єктів, — зазначив головний санлікар країни.

Він також пояснив, що у разі виявлення коронавіруса у пацієнтів, що проживають в селах, їх будуть доставляти в госпітальних баз обласного рівня. Також чиновник додав, що Моз починає вибіркові перевірки госпітальних баз.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде