Рубрики
События

Лайнер Diamind Princess: кількість хворих українців збільшилася

Четверо громадян України, які є членами екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess госпіталізовані з коронавірусом в лікарні Токіо. Як повідомляє «Укрінформ», їх стан задовільний.

— Станом на 26.02.2020 вже 4 громадян України, у яких діагностовано наявність вірусу Covid-19, були госпіталізовані в медичні установи р. Токіо. Зараз стан наших співвітчизників задовільний. Консулом підтримується зв’язок з госпіталізованими українцями, — розповіли в прес-службі Міністерства закордонних справ України.

Стало відомо, що інші громадяни України продовжують перебувати на борту лайнера.

— Наші співвітчизники, які зафіксують позитивні результати тестів, будуть госпіталізовані в місцеві медустанови, негативні — продовжать карантин, — підкреслили в МЗС.


Опитування українців


Також посольство України в Японії провело опитування серед українців на лайнері, хочуть вони бути репатриированными в Україну. За результатами, 24 з 25 опитаних українців не хочуть повертатися в Україну, а планують пройти карантин в Японії.

— Посольство України в Японії перебуває на зв’язку з громадянами України, які перебувають на борту лайнера і лікарнях, і підтримує постійний контакт з усіма причетними службами з метою, зокрема, вирішення можливих проблемних питань у наших співвітчизників, — повідомили в МЗС.

Як раніше повідомляв Vgorode, на борту круїзного лайнера Diamond Princess, який встав на рейд в японському порту Йокогама на початку лютого, було підтверджено 634 випадку зараження COVID-19. Двоє пасажирів померли.

В посольстві України в Японії повідомляли, що Україна поки не збирається евакуювати своїх громадян з круїзного лайнера Diamond Princess, який перебуває на карантині в порту японського міста Йокогама

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

 

 

 

Повідомляє Вгороде