Рубрики
Досуг и еда

Розімни пальці: 9 ігрових новинок березня

Ще трохи і ігровий світ струсоне справжній ураган березневих релізів. Перший місяць весни подарує любителям комп’ютерних розваг масу крутих новинок на будь-який смак і гаманець.


Tom clancy’s The Division 2: Warlords of New York


Warlords of New York — це масштабне доповнення для багатокористувацького шутера The Division 2 цього DLC гравці вирушають з Вашингтона в Нью-Йорк. Нижній Манхеттен фактично захоплений Аароном Кинером і четвіркою його помічників — таких же ренегатів, як і сам Кінер. Бійцям Спецпідрозділу належить вийти в місто і позбутися ренегатів, захистивши Нью-Йорк їх тиранії. Доповнення додасть в гру нову відкриту зону, можливість прокачування до 40 рівня, змінену систему прогресії, а також безліч нових видів зброї.

[embedded content]

Платформа: PC, PS4, XBOX One

Дата виходу: 3 березня

Скільки: 750 гривень


Watch Dogs: Legion


Watch Dogs: Legion — це третя частина серії знаменитої серії Watch Dogs від Ubisoft. Події гри розвернуться в антиутопическом Лондоні, який пройшов через Brexit.

На відміну від попередніх Legion можна взяти під контроль практично будь-якого NPC і проходити гру саме їм. У цього героя буде повний набір анімацій, озвучка, особисті особливості і зовнішній вигляд, а деякі сюжетні моменти будуть відрізнятися в залежності від того, хто знаходиться під контролем гравця в даний момент часу.

[embedded content]

Платформа: PC, PS4, XBOX One, Xbox Series X, PS5

Дата виходу: 6 березня

Скільки: 1127 гривень


Ori and the Will of the Вогники


Ori and the Will of the Вогники — це продовження пригодницького платформера Ori and the Blind Forest.

Події нової гри розгорнуться в тому ж лісі, що і в оригіналі. Головним героєм знову стає дух лісу по імені Орі, що відправився в похід, щоб допомогти лісу та його мешканцям.

[embedded content]

Платформа: PC, XBOX One

Дата виходу: 11 березня

Скільки: 760 гривень


Nioh 2


Nioh 2 — це продовження самурайського Dark Souls-like екшену, пропонує гравцям знову відправитися до Японії часів Середньовіччя, населену екаями і ворожими самураями.

На відміну від першої частини у гравців буде можливість створення свого власного ігрового персонажа, який став духом екай. Персонаж буде оснащений різними видами зброї, такими як катана, кусаригама, одати та іншими.

[embedded content]

Платформа: PS4

Дата виходу: 13 березня

Скільки: 1 899 гривень


Doom Eternal


Doom Eternal — це продовження відомого перезапуску Doom 2016 року випуску. Події гри цього разу розвернутися не на Марсі, а на Землі. Рідна планета людства постраждала від вторгнення демонів небачених масштабів. В ролі Ката Року гравцям належить звільнити Землю і знищити якомога більше зроду. Крім Землі, Думгай також загляне на базу людей на Фобос, а також, зрозуміло, знову відвідає Пекло.

Арсенал Ката поповнився кількома новими видами зброї, а також особливим наплечним зброєю для броні і закріпленим на руці клинком. Також в його руки нарешті потрапив енергетичний меч, гак-кішка і багато іншого.А для любителів нестандартних ігрових рішень в Doom Eternal з’явилася можливість «вторгатися» в світи інших гравців у вигляді унікальних демонів.

[embedded content]

Платформа: PC, PS4, XBOX One

Дата виходу: 20 березня

Скільки: 1 859 гривень


Half-Life: Alyx


VR-спін-офф серії Half-Life. Історія гри крутиться навколо Алікс Венс, однією з ключових постатей другої частини.

Події ігри розгорнуться між Half-Life і Half-Life 2 і розкриють нові похмурі таємниці окупованій Альянсом Землі. Гравців чекають старі знайомі персонажі, нові герої, а також історія про зародження Опору.

[embedded content]

Платформа: PC

Дата виходу: 23 березня

Скільки: 699 гривень


Mount & Blade 2: Bannerlord


Mount & Blade 2: Bannerlord — це друга частина легендарної серії Mount and Blade. Гра запропонує геймерам боротьбу за владу в жорстокому середньовічному відкритому світі. Гравців чекають масштабні битви, які додали у видовищності і брутальності. Цей ігровий довгобуд анонсували ще в 2012 році, але розробка Mount & Blade 2: Bannerlord швидко переросла в «виробничий пекло». Події гри розгортаються за 200 років до Mount & Blade: Warband. Гравців чекає період падіння Кальрадийской імперії та становлення незалежних королівств, які з’являються в попередніх іграх.

[embedded content]

Платформа: PC, PS4, XBOX One

Дата виходу: 31 березня

Скільки: ближче до релізу


Skull and Bones


Морська багатокористувацька гра про піратів. Гравцям доведеться стати капітанами кораблів, і кинути виклик один одному за панування на морі. У Skull and Bones будуть кілька змагальних режимів, різні класи кораблів, прокачування капітанів і багато іншого. Сам же ігровий процес буде нагадувати злегка перероблені морські битви з серії Assassin’s Creed.

[embedded content]

Платформа: PC, PS4, XBOX One

Дата виходу: березень

Скільки: ближче до релізу


Occupy Mars: The Game


Occupy Mars — це «пісочниця» з відкритим світом. Гра розповість про колонізації Марса. Гравцям доведеться побудувати і модернізувати власну базу, крім того, потрібно буде займатися розвідкою місцевості та відкриттям нових ресурсів.

Ці самі ресурси потрібно здобувати, всіляко стежити за рівнем кисню та енергії, а також дбати про провіант і воду — загалом, доведеться робити все можливе, щоб виживати і процвітати на Марсі.

[embedded content]

Платформа: PC

Дата виходу: березень

Скільки: ближче до релізу

Повідомляє Вгороде