Рубрики
События

Епідемія коронавіруса: у Мозі розповіли про тест-системах і як вони працюють

У Центрі громадського здоров’я (ЦГЗ) розповіли, де в Україні будуть діагностувати коронавірус. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Тест-система знаходиться у вірусологічній референс-лабораторії ЦГЗ України. Для дослідження зразки будуть направлятися саме туди. З моменту отримання зразка лабораторією в середньому необхідно 5-7 годин для визначення результату.

Діагностика буде здійснюватися виключно у випадках, що відповідають епідеміологічного та клінічного визначення хвороби, вказаних у рекомендаціях ВООЗ. Купити тест-систему для самостійного користування неможливо.


Скільки тестів є зараз


Тест-системи та реагенти розраховані на близько 30-ти досліджень. У центрі громадського здоров’я кажуть, що цього достатньо до моменту отримання чергових реагентів.

Підготовку пацієнта до діагностики повинен забезпечити лікар. Всі лікарі отримали настанови та рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо ведення пацієнтів з підозрою на нову коронавирусную інфекцію. Також заклади охорони здоров’я отримали методичні рекомендації по забору зразків та транспортування в лабораторію.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

ЧиВаоетай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде