Рубрики
События

Евакуація з Уханя в Нові Санжари: з’явилися результати тесту на коронавірус

За результатами тестів на коронавірус близько половини громадян, які перебувають на обсервації в Нових Санжарах, здорові. Як повідомляє «УП», про це сьогодні, 26 лютого, повідомив глава РНБО Олексій Данилов.

— У нас є чітка статистика за тим дослідженням, які вже закінчили робити. У суботу було взято 89 проб у тих людей, які приїхали з Уханя, і які їх супроводжували. На сьогоднішній день маємо 48 негативних реакцій, такі 41 будуть найближчим часом і ми відразу будемо повідомляти населенню, — розповів він.

Також глава РНБО підкреслив, що напередодні взяли 32 проби у обслуговуючого персоналу у Нових Санжарах. Результати поки невідомі.

Зазначимо, наступну перевірку проведуть за три дні до кінця обсервації.


Що трапилося


Як раніше писав Vgorode, літак з Китаю, на якому перебували громадяни України та іноземці, спочатку прибув у Харків.

Всіх пасажирів повезли в медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області. Місцевим жителям ця новина не сподобалася, тому вони заблокували дорогу для «зустрічі» автобусів з евакуйованими. На місце прибула поліція, бійці Нацгвардії і навіть кілька одиниць бронетехніки.

Опубліковані перші фото з борту літака PQ 7302, який привіз евакуйованих українців з Уханя сьогодні вранці, 20 лютого.

Крім того, в МВС повідомили, в яких умовах будуть перебувати українці. Кімнати санаторію Нацгвардії у Нових Санжарах показали зсередини. У МВС підкреслили, що евакуйовані будуть у повній безпеці.

Також, щоб трохи прояснити ситуацію і хоча б частково розвіяти страхи, Vgorode відповідає на 5 простих питань про евакуацію з Уханя, які хвилюють більшість.

А евакуйовані з Уханя українці в мережах поділилися своїми враженнями про «теплом» прийомі з боку своїх співвітчизників

Повідомляє Вгороде