Рубрики
События

Погуляли по переходу: діти перекрили вулицю під будинком Кличко

Вихованці спорткомплексу «Восход» разом з батьками та тренерами перекривали вулицю в центрі Києва. Про це повідомляє ТСН.

Протестували на вулиці Богдана Хмельницького, зайнявши пішохідний перехід і заважаючи тим самим руху транспорту. Акція тривала всього десять хвилин, але встигла створити транспортний колапс та затримки руху в центрі.

Учасники акції протестували з-за того, що їх клуб можуть знищити, а на його місці побудувати багатоповерхівки. Сьогодні в Господарському суді Києва має відбутися судове засідання щодо перегляду результатів торгів, з-за яких клуб перейшов у приватні руки. Але засідання не відбулося через неявку прокурора. Тому діти вирішили протестувати біля будинку мера Києва.

Зазначимо, конфлікти за територію спорткомплексу «Восход» тривають кілька років. У квітні 2019 року вночі невідомі увірвалися в спортивний комплекс на лівому березі столиці, закрилися всередині і почали все трощити. Це був не перший напад на комплекс.

Кілька років тому будівля належала заводу, а зараз за право власності тривають суди між юристами комплексу і приватною компанією.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Де в Києві на цьому тижні пройдуть продуктові ярмарки. Адреси

Відзначити Міжнародний день повільності: яке сьогодні свято, курс валют і биткоина, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде