Рубрики
События

Відпадає бетон: у Києві знову перевіряють аварійні мости

Київська влада вирішила знову перевірити стан столичних мостів і шляхопроводів, а також провести протиаварійні роботи на найбільш небезпечних об’єктах. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

— В останні дні закінчили додаткові обстеження на дев’яти штучних спорудах. Зокрема це Індустріальний та Либідської шляхопроводи, об’єкти біля станцій метро «Позняки» і «Осокорки». Особливу увагу приділили Дегтяревскому шляхопроводу. На цих об’єктах демонтували частини слабкого бетону, — розповів заступник голови КМДА Олександр Густелев.

На даний момент фахівці перевіряють трамвайний міст над проспектом Шухевича та шляхопровід біля станції метро «Харківська».

В першу чергу дорожники займаються аварійними шляхопроводами..

— Зараз роботи йдуть на п’яти об’єктах, що вимагають капітального ремонту і реконструкції. Зокрема: Борщагівський шляхопровід, міст метро через Русанівську протоку, пішохідний міст біля кінотеатру «Лейпциг», пішохідний міст на перетині вулиці Василенка та проспекту Любомира Гузара, а також шляхопровід біля станції метро «Шулявська», — додав Густелев.

На цих мостах замінять асфальт, оновлять монолітні плити, гідроізоляцію та освітлення, а також поставлять нову огорожу.

Фото КГГА

Фото КМДА

Фото КГГА

Фото КМДА

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Де в Києві на цьому тижні пройдуть продуктові ярмарки. Адреси

«Зобов’язані контрактом»: українці, які перебувають на лайнері Diamond Princess, не збираються евакуюватися

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде