Рубрики
События

Сучасні і під кожен вік: у Києві відремонтують шкільні туалети

У цьому році місто спрямує понад 73 млн грн на ремонт туалетів у столичних школах. Дві третини цієї суми піде на капремонт, а залишок — на поточні ремонти. Про це повідомляє прес-служба КМДА. Ремонти будуть робити за рекомендаціями, які розробляли разом з експертами. Найбільше санвузлів планують відремонтувати у Деснянському районі, де для цього виділять 13,2 млн грн.

Як розповів заступник міського голови Валентин Мондрієвський, в туалетах передбачається повна заміна застарілого обладнання, вентиляції, мереж водопостачання, електричних мереж і каналізації. Від підлогових чаш відмовляться і поставлять звичайні якісні унітази, умивальники та іншу необхідну сантехніку.


Якими будуть нові санвузли


Крім цього, є окремі вимоги залежно від особливостей дітей. Наприклад, туалети для 1-4 класів повинні обладнати дитячими унітазами і окремими перегородками не нижче 1,75 м, а висота раковини не повинна бути вище 0,5 м.

Для учнів 5-12 класів кожен санвузол повинен включати окреме приміщення для умивальників та окреме — для туалетних кабінок. Всі кабінки повинні бути розділені перегородками і обладнані дверцятами. В санвузлах для дівчат облаштують окрему гігієнічну кабіну з унітазом, умивальником, гігієнічним душем.

Також, на першому поверсі кожного навчального закладу повинна бути кабіна для дітей з інвалідністю. У ній, крім умивальника та унітаза, передбачать простір для розміщення колісного крісла, поручні, поворотні або відкриті сидіння, дзеркала на відповідній висоті, гачки для одягу, милиць або інших речей.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Де в Києві на цьому тижні пройдуть продуктові ярмарки. Адреси

Відзначити Міжнародний день повільності: яке сьогодні свято, курс валют і биткоина, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде