Рубрики
События

Рекордна платіжка на 53 тисячі: що сказали в «Київтеплоенерго»

Мешканка Києва отримала платіжку за опалення, згідно з якою їй за січень потрібно заплатити 53 тисячі гривень. З’ясувалося, що тепловий лічильник в квартирі жінки був єдиним неопломбованим на весь будинок, тому всі тепловтрати списали на неї. Про це киянка розповіла в інтерв’ю 112.ua.


Що сталося


Потерпілою виявилась Олена Тищенко. За її словами, комунальники займаються шахрайством і неправомірно нарахували за місяць 39 Гкал, хоча реальне споживання становило 1,5 Гкал.

Подібна ситуація сталася в грудні і листопаді: квитанція за грудень, де квартира Олени нібито спожила 19 Гкал, склала 24 000 гривень, а квитанція за листопад, де за підрахунками комунальників споживання склало 7 Гкал — 12 198 гривень. Таким чином, загальна сума заборгованості — 90 000 гривень.

Олена заявила, що звернеться з заявою на «Київтеплоенерго» в поліцію. Вона додала, що через ситуацію, що склалася три доби не спить і страждає від підвищеного тиску.

Світлана Терещенко, про яку Vgorode згадував раніше, виявилася заступником голови ОСББ «Русанівська Затока». Вона пояснила, що такі платіжки — не помилка, так як в будинку встановлена система диспетчеризації всіх лічильників на тепло. Всього в будинку 177 квартир і, відповідно, 177 лічильників. За ним щомісяця збирають інформацію про те, яка квартира скільки Гкал спожила.

Світлана додала, що на момент, коли Олені Тищенко надали платіжку майже на 53 тисячі гривень, реальне споживання за три місяці становило всього 5 Гкал. Це близько 8 тисяч гривень.


Що сказали в «Київтеплоенерго»


У «Київтеплоенерго» підтвердили, що платіжка за опалення майже на 53 тисячі гривень — не помилка і не технічний збій.

— Мешканці квартир з лічильниками опалення сплачують лише за спожите тепло за показаннями своїх лічильників і опалення місць загального користування. А різниця, що утворюється між показами загальнобудинкового лічильника і сумарними показаннями всіх індивідуальних, нараховується жителям без індивідуального лічильника,- написали у комунальному підприємстві.

Також комунальники повідомили, що здійснять перерахунок і переглянуть перерозподіл спожитого тепла будинком.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Батьки порадіють: на Харківському масиві відкриють новий дитсадок

Майже випускний: на Виноградарі відпустять на свободу врятованих кажанів

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде