Рубрики
События

Фестиваль локальної гастрономії True&Local збере 50 фермерів на Масницю

29 лютого та 01 березня 2020 року «Лавка Традицій» організовує у Києві сьомий фестиваль локальної гастрономії «True&Local #7. Масниця».

На два дні супермаркет «Сільпо» в ТРЦ Lavina Mall перетвориться у шумний європейський ринок, щоб гості змогли ближче познайомитися з крафтовими українськими виробниками та малими українськими господарствами та краще зрозуміти особливості продуктів, які вони створюють власноруч.

— Ми розібрали найкрасивіший вікенд року, вихідні, коли закінчується зима і прийде весна. До того ж, це ще й тиждень соковитої Масниці, коли можна їсти все улюблену їжу – пухку, масну й солодку. Обіцяємо без традиційних обрядів, а свято з веганськими млінцямі, комбучею, фермерським сіром, органічними яйцями і цільнозерновим борошном, — розповідає керівниця проекту «Лавка Традицій» Марина Булацька.


П’ять причин піти на «True&Local #7. Масниця»


  • ТРАДИЦІЙНИЙ МАРКЕТ

На фестиваль приїдуть 50 фермерів і виробників із різних регіонів України, багато з яких представити продукцію зроблену спеціально для фестивалю локальної гастрономії та презентує свої новинки. Та привезуть з собою близько 60-ти сортів фермерського сіру, Шовдар іі ще 99 позицій м яса на будь-який смак. Запитайте про новий козиний йогурт та веганський майонез із різними дресінгами, або як живуть кури у пересувних птахівниках для нових органічних яєць ЯЙО.

  • МЛИНЦІ І КРЕМ-БРЮЛЕ

Наші друзі з пекарні готуватимуть млинці з різного борошна і з різними фермерськими начинками. «Власна кондитерська» «Сільпо» зробить особливе крем-брюле з яєць «Лавки Традицій». А виробник авторського морозиво Массімо Джеларті влаштує магічне шоу: буде змішувати компоненти морозиво і одразу заморожувати їх рідким азотом за температури -196°С на очах гостей фестивалю.

  • МЕНЮ ВІД МАРКО ЧЕРВЕТ

Бренд-шеф мережі «Сільпо» Марко Черветті ще раз усім продемонструє, як легко і смачно можна готувати вишукані страви з простих українських локальних продуктів. Рекомендуємо спробувати китайський десерт «смажене молоко», який подається із грушевим варенням.

  • ШЕФСЬКО-АРТИЗАНСЬКА СЦЕНА

Протягом обох днів фестивалю діятиме сцена з майстер-класами від знаних шефів та гастроентузіастів. Будемо пекти веганські млинці з Йовою Ягер, готувати салати з Анною Завертайло (власниця кафе-кондитерської Honey), гготувати піцу з Олексієм Семенютенко (головним піцайоло Positano).

  • ДИТЯЧА ЗОНА ВІД «КАРТАТА-ПОТАТА»

Протягом двох днів дитяча зона фестивалю разом з кулінарною школою «Картата Потата» Даші Малахової перетвориться на «Фабрику млинців», де будуть представлені найголовніші інгредієнти для їх приготування. Буде дві навчальні станції: борошна і цукру, яєць і молока. Діти дізнаються про 10 видів борошна, навчаться доїти корову і разом з шефом приготують ароматні і смачні млинці з різними начинками.

Вхід вільний

Дата: 29 лютого і 1 березня

Місце: «Сільпо» (ТРЦ Lavina Mall), вул. Берковецька, 6д

Деталі фестивалю «True&Local #7. Масниця» шукайте на сторінці у Facebook

Повідомляє Вгороде