Рубрики
События

Поширення коронавіруса: на кордонах України почали перевіряти водіїв

На кордоні України з країнами Євросоюзу ввели додаткові заходи контролю за поширення коронавіруса. Як повідомляє «Сегодня», водіям і пасажирам вимірюють температуру, звертаючи особливу увагу на тих, хто приїжджає з Італії.

Керівник Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко повідомив, що прикордонники забезпечені всім необхідним для контролю прибувають, в тому числі індивідуальними засобами захисту. Зокрема, нововведення вже протестували на пункті пропуску «Тиса».

— Через пункт пропуску «Тиса» виконуються нерегулярні рейси – це близько 500 мікроавтобусів на тиждень, які перетинають державний кордон, прямуючи до Італії та у зворотньому напрямку, – розповів Дейнеко.

А спікер Держприкордонслужби Андрій Демченко розповів додаткові подробиці про перевірки водіїв і пасажирів, які прямують в Україну з Євросоюзу.

— До кінця дня (25 лютого. — ред.) заходи повинні поширитися на пункти пропуску на кордоні з Угорщиною, на завтра це будуть пункти пропуску зі Словаччиною, Румунією, і в подальшому — кордон з Польщею, — розповів спікер.

Головна мета прикордонників, за словами Демечнко, не допустити поширення вірусу в Україні.

— Як ми бачимо, наші європейські сусіди таких заходів не проводять у нас на спільних ділянках кордону. У той же час, уряд України мобілізує всі сили, щоб здійснити максимально безпечні заходи, — підкреслив він.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Де в Києві на цьому тижні пройдуть продуктові ярмарки. Адреси

«Зобов’язані контрактом»: українці, які перебувають на лайнері Diamond Princess, не збираються евакуюватися

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде