Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Замість блошиного ринку: як буде виглядати Петропавлівська площа після оновлення

На Куренівці планують прибрати і впорядкувати Петропавлоскую площа. Як повідомив начальник Відділення з контролю за благоустроєм Оболонського РДА Олексій Никитюк, для початку тут хочуть розігнати знаменитий блошиний ринок.

Стихійні торговці і навіть бездомні з’їжджаються сюди вже протягом декількох десятиліть. З-за цього територія вже протягом декількох років знаходиться в жахливому стані. Київська влада вирішила виправити ситуацію та навести тут порядок. Замість ринку на площі з’явиться громадський простір.

Как площадь выглядит сейчас. Фото: Олексій Нікитюк

Як площа виглядає зараз. Фото: Олексій Нікитюк

Никитюк зазначив, що над спільним проектом будуть працювати співробітники районного Відділення контролю за благоустроєм, Департаменту міського благоустрою КМДА, Оболонського управління поліції і «Київпастранс».


Що побудують


Замість блошиного ринку на території облаштують зручні пішохідні доріжки, освітлення та встановлять нові зупинки з кіосками, передає прес-служба «Київпастрансу». Городян також порадують облагородженої зеленою зоною і огорожами.

— Ми вже почали розчищати територію і готувати її до подальших робіт з благоустрою. Замість сміттєзвалища тут буде спокійний і чистий куточок справжньої європейської столиці, — зазначив гендиректор підприємства Дмитро Левченко.

Роботи планують завершити в другій половині березня, після чого ділянку передадуть на баланс Оболонської РДА.

План проекта

План проекту

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Де в Києві на цьому тижні пройдуть продуктові ярмарки. Адреси

«Зобов’язані контрактом»: українці, які перебувають на лайнері Diamond Princess, не збираються евакуюватися

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде