Рубрики
События

У Києві демонтують незаконно зведену надбудову на пам’ятці архітектури

У Голосіївському районі Києва на вулиці Сагсаганского, 43б, почався демонтаж незаконної надбудови на даху старовинного будинку, побудованого ще в 1906 році, який є пам’яткою архітектури. Про це повідомив радник Київського міського голови Максим Бахматов.

Вчора, 25 лютого, демонтували перегородку на горищі будинку для технічного висновку стройлаборатории. Однак, вночі власник, який займається зведенням поверху над своєю квартирою, повернув перегородку. Тому демонтаж розпочато знову. Так, всі роботи з демонтажу здійснюються під контролем виконуючого обов’язки голови Голосіївської РДА та першого заступника директора Департаменту міського благоустрою.

Відомо, що конструкція надбудови складна, тому після обстеження фахівці нададуть методологічні рекомендації щодо того, як краще її повністю демонтувати.

Також готуються всі матеріали за результатами перевірки для подачі в поліцію і прокуратуру.

Фото: КМДА

Як раніше розповідав Vgorode, дозвіл на будівництво не зареєстровано, а цей будинок до цих пір входить в перелік об’єктів, що є пам’ятками архітектури місцевого значення.

За словами місцевих жителів, розібрали дах, а по будинку пішли тріщини. Вони переживають, що ті, хто займається зведенням надбудови, знесли оригінальні дерев’яні перекриття і переустроили розведення гарячої води на горищі.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Де в Києві на цьому тижні пройдуть продуктові ярмарки. Адреси

Допоможіть знайти: на Харківському масиві зникла бабуся з поганим слухом

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

 

 

 

 

 

 

Повідомляє Вгороде