Рубрики
События

Один з найвпливовіших в Голлівуді: екс-продюсера Харві Вайнштейна визнали винним у зґвалтуванні

Екс-продюсера Голлівуду Харві Вайнштейна, який у свій час був одним з найвпливовіших, визнали винним у зґвалтуванні третього ступеня і сексуальному злочині першого ступеня. Про це повідомляє BBC.

67-річного екс-продюсера звинувачують у сексуальних злочинах проти понад 80 жінок, серед яких відомі голлівудські актриси. Відомо, що жінки страждали від » домагань і сексуального насильства протягом багатьох років.

Суд присяжних виніс рішення на п’ятий день обговорення, а суддя розпорядився негайно відправити колишнього продюсера у в’язницю. Вирок оголосять 11 березня. Йому загрожує до 25 років позбавлення волі.

Однак, Вайнштейна виправдали за більш серйозним звинуваченням: зґвалтування першого ступеня і сексуальне насильство при важких обставинах (загрози зброєю, травмування жертви, неповнолітня жертва або повторний випадок сексуального насильства). За скоєння останнього злочину карається довічним ув’язненням.

Харві Вайнштейн продюсер фільмів: «Джанго звільнений», «Володар кілець», «Лівша», «Хеллоуїн», «Мерзенна вісімка», «Джейн Ейр» та інші.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде