Рубрики
События

Вистачить на 950 осіб: Україні передали тест-системи для визначення коронавіруса

Всесвітня організація охорони здоров’я передала Україні 30 наборів реагентів для тестування китайського коронавіруса. Набори містять близько 3 тисяч реакцій, яких достатньо для дослідження на наявність вірусу понад 950 осіб. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України.

Відомо, що цих тест-систем вистачить до отримання наступної партії реагентів. У МОЗ зазначили, що придбати систему для самостійного використання неможливо — тестування будуть проводити лише в лабораторіях Центру громадського здоров’я.

Також у Міністерстві додали, що у всьому європейському регіоні посилили заходи по тестуванню коронавіруса. Так, клінічні зразки пацієнтів, відповідні епідеміологічному визначення підозри на інфікування Cоvid-19, будуть передавати в міжнародні референс-лабораторії. Зараз їх шість.

Раніше Vgorode розповідав, що Міністерство закордонних справ України закликало українців тимчасово утриматися від поїздок в північні регіони Італії у зв’язку з поширенням там епідемії китайського коронавіруса.

Так, столичні прикордонники в аеропортах «Бориспіль» і «Київ» будуть вимірювати температуру пасажирів, які прибули рейсами з Італії.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

 

 

 

 

 

Повідомляє Вгороде