Рубрики
События

Епідемія коронавіруса: заходи безпеки на Закарпатті і як зараз живе Італія. Фото

На Закарпатті сьогодні, 25 лютого, збереться тимчасова протиепідемічна комісія, вона створена за розпорядженням Кабміну. Про це повідомили в прес-службі Закарпатської ОДА. Причина екстреного зібрання — з-за спалаху коронавіруса з Італії в Україну масово повертаються заробітчани.

На порядку денному комісії — запобігання занесення коронавіруса з Італії.

Розглядатися будуть такі питання:

— Стан готовності працівників КПП на кордоні до виявлення осіб, у яких можуть підозрювати коронавірус COVID-2019.

— Налагодження співпраці між співробітниками контрольно-пропускних пунктів та медичними службами.

— Інформацію про епідемічну ситуацію з COVID-2019 в світі, Україні та області зокрема.

За словами Гетманенко, в області вже затверджено алгоритм дій медиків у разі звернення пацієнтів з підозрою на коронавірус. Також вже визначено лікарня, в яку в разі підтвердження захворювання будуть поміщатися пацієнти.

— Створено 5 медичних груп екстреного реагування у разі виявлення осіб з симптомами гострої респіраторної хвороби на КПП. Обласна інфекційна лікарня визначена закладом, де будуть надавати допомогу хворим коронавірус; при необхідності буде розгорнуто ізолятор для контактних осіб. Є 13 спеціально обладнаних автомобілів швидкої допомоги, у тому числі обладнані апаратами штучного дихання. Ситуацію тримаємо під контролем, — запевнив він.


Як зараз живе Італія


У регіоні Венето заявили про передчасному закритті Венеціанського карнавалу через загрозу поширення коронавіруса. Карнавал розпочався 8 лютого і мав триватиме до 25 лютого.

Фото Reuters

Фото Reuters

11 невеликих містечок у двох північних регіонах Ломбардія і Венето з населенням близько 50 тис. осіб закриті на карантин. Приклад такого містечка, комуна Сан-Фьорано, на відео видно порожні вулиці.

Коли влада регіону Ломбардія заявили про третій смерті від коронавіруса — почалася масштабна паніка. Полиці супермаркетів Мілана та інших міст спорожніли. На даний момент жертвами вірусу стали 6 осіб.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде