Рубрики
События

«Зобов’язані контрактом»: українці, які перебувають на лайнері Diamond Princess, не збираються евакуюватися

Майже всі українці, які перебувають на круїзному лайнері Diamond Princess, поки що не збираються евакуюватися в Україну. Про це повідомив начальник відділу менеджменту кризових ситуацій Департаменту консульської служби МЗС Максим Коваленко, пише «Громадське радіо». Всього на лайнері перебувало 25 громадян України, двоє з них зараз в лікарні. Всі вони — члени екіпажу.

— Їх зобов’язання визначаються контрактом, також враховується їх бажання. Поки що 24 з них повідомили, що не мають наміру повертатися в Україну. Ще з одним українцем ще встановлюється контакт, — зазначив Коваленко.

Він також додав, що Україна готова до того, що їхня думка може змінитися. В такому випадку будуть вжиті відповідні заходи. Остаточне рішення щодо свого майбутнього будуть приймати самі громадяни та власники судна.

Як раніше повідомляв Vgorode, на борту круїзного лайнера Diamond Princess, який встав на рейд в японському порту Йокогама на початку лютого, було підтверджено 634 випадку зараження COVID-19. Двоє пасажирів померли.

В посольстві України в Японії повідомляли, що Україна поки не збирається евакуювати своїх громадян з круїзного лайнера Diamond Princess, який перебуває на карантині в порту японського міста Йокогама

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде