Рубрики
События

В костюмі, масці і рукавичках: міністр Зоряна Скалецька відвідала в Нових Санжарах евакуйованих з Китаю

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька вперше відвідала евакуйованих з Китаю українців. Про це вона повідомила на своїй сторінці.

— Сьогодні вперше зустрілася з громадянами, евакуйованими з Китаю. Відвідала їх кімнати на другому і третьому поверхах санаторію «Нові Санжари». Всі здорові. Ні у одного підозри на ГРВІ немає. Вдячна всім, хто змушений розміститися на обсервацію, за те, що вони розуміють і дотримуються всіх правил. Відчуваємо себе єдиною командою. Єдині скарги, які зараз почула, що стосуються хіба що деяких побутових питань. Працюємо над тим, щоб обсервациям у Нових Санжарах стала більш комфортною, — написала Скалецька.


Костюм


На фото видно, що Скалецька одягнена в спеціальний захисний костюм в той час як медики прийшли до евакуйованим у звичайних одноразових масках і операційних халатах.

Міністр написала, що костюм, в який вона одягнена — обов’язкова вимога епідеміологів, порушувати яку вона не має права.


Що трапилося


Як раніше писав Vgorode, літак з Китаю, на якому перебували громадяни України та іноземці, спочатку прибув у Харків.

Всіх пасажирів повезли в медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області. Місцевим жителям ця новина не сподобалася, тому вони заблокували дорогу для «зустрічі» автобусів з евакуйованими. На місце прибула поліція, бійці Нацгвардії і навіть кілька одиниць бронетехніки.

Опубліковані перші фото з борту літака PQ 7302, який привіз евакуйованих українців з Уханя сьогодні вранці, 20 лютого.

Крім того, в МВС повідомили, в яких умовах будуть перебувати українці. Кімнати санаторію Нацгвардії у Нових Санжарах показали зсередини. У МВС підкреслили, що евакуйовані будуть у повній безпеці.

Також, щоб трохи прояснити ситуацію і хоча б частково розвіяти страхи, Vgorode відповідає на 5 простих питань про евакуацію з Уханя, які хвилюють більшість.

А евакуйовані з Уханя українці в мережах поділилися своїми враженнями про «теплом» прийомі з боку своїх співвітчизників

Повідомляє Вгороде