Рубрики
События

«Звук був»: продюсер Нацвідбору прокоментував скандал з групою TVORCHI

Музичний продюсер національного відбору на «Євробачення» у Києві розповів, що технічних проблем під час номеру колективу TVORCHI на ефірі не було і це все вигадки учасників. Про це він написав у своєму Instagram.


Що сталося


22 лютого під час фіналу Національного відбору на «Євробачення-2020» розгорівся скандал після виступу української групи TVORCHI. Відразу після шоу соліст Джеффрі Кенні заявив, що чув у навушниках тільки свій голос, а не музику. Більш того, музиканти звинуватили організаторів в непрофесіоналізмі і запевнили, що більше ніколи не візьмуть участі в Національному відборі.


Реакція продюсера Нацвідбору


Продюсер Руслан Квінта запевнив, що будь-які історії про те, що в навушниках не було звуку і, що цей «злив» учасників звукорежисерами — брехня.

За його словами, всі історії Джеффрі про відсутність звуку лише підтверджують його власний непрофесіоналізм, адже якщо б звуку дійсно не було, то вокаліст не зміг би потрапити в музику.

Також він розповів, що перед прямим ефіром кожен вокаліст зі звукорежисером налаштовують своє звучання в навушниках. Квінта зізнався, що TVORCHI з самого початку були дуже слабкими вокально, однак, він щиро сподівався, що їм вдасться стабілізувати вокал Джеффрі.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде