Рубрики
События

Евакуація українців з-за коронавіруса: «Шахтар» збирається відправити свій літак в Ухань

Капітан футбольної команди «Шахтар» Андрій Пятов повідомив, що клуб готовий відправити свій літак в Китай для евакуації українських громадян, які знаходяться в Ухані. Про це повідомили на сайті клубу.

Також стало відомо, що клуб готовий пожертвувати гроші, виручені від продажу квитків на матч з «Бенфікою» для українців, які перебувають на карантині в Нових Санжарах.

Пятов розповів, що футболісти «Шахтаря» чули історію про Анастасії Зінченко, яка залишилася в Ухані, тому що її не евакуювали разом з собакою.

— Після поєдинку вдалося поспілкуватися з Рінатом Ахметовим. Обговорили гру, і президент виступив з ініціативою відправити клубний літак, щоб забрати Настю і інших українців з Китаю. Домовилися, що якщо в цьому буде потреба, то клуб готовий відправити наш літак за рештою в Ухані українцями, — повідомив П’ятов.


Коли вилетить


Зараз ФК «Шахтар» вже веде підготовку до відправлення свого літака в Китай і чекає всіх необхідних погоджень. Процес особисто контролює президент Володимир Зеленський.

Борт зможе вилетіти, як тільки будуть улагоджені всі адміністративні питання та отримати необхідні дозвільні документи.

Нагадаємо, українка Анастасія Зінченко не залишила Ухань з-за відсутності необхідних документів і повернулася в тимчасове житло.

Пізніше їй особисто зателефонував Володимир Зеленський, відео можна подивитися за посиланням.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде