Рубрики
События

«Ми патріоти, а не титушки»: протестувальники з Нових Санжар записали відеозвернення. Відео

Учасники зіткнень з правоохоронцями у Нових Санжарах записали відеозвернення до українців. Про це повідомляє сайт ЦЕНЗОР.НЕМАЄ. У ньому молоді хлопці говорять про те, що в мережі їх несправедливо називають «титушками».

Відео записали Максим Корнієнко, Олександр Палько і Дмитро Зозуля. Корнієнко, зокрема, заявив, що він місцевий патріот, який «воював за Україну». Всі троє говорять про те, що незаслужено піддаються критиці та обвинуваченням в інтернеті за участь в акціях протесту у Нових Санжарах.

[embedded content]

Як раніше писав Vgorode, 20 лютого у Нових Санжарах Полтавської області сталися сутички між протестувальниками та правоохоронцями. Причиною став приїзд евакуйованих з Китаю українців, яких розмістили у місцевому санаторії на карантин. Учасники акції протесту заявляли, що вони місцеві жителі, які не хочуть «зараження коронавірусом».

Багато користувачів соцмереж з недовірою поставилися до слів протестуючих, і звинуватили їх у тому, що ті насправді «проплачені титушки», хоча жодних доказів цих слів не надали.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде