Рубрики
События

Історія одного ремонту: як лагодять під’їзд у будинку на Вітряних горах

Київська влада постійно звітують про ремонти: у дворах, житлових будинках, парках та інших міських локаціях. Ми вже влаштовували ревізію для Подільської РДА, яка хвалилася величезним списком виконаних робіт. За фактом ж тоді ремонт зробили не скрізь або не дуже якісно.

На цей раз Vgorode вирішив простежити за кожним етапом ремонтних робіт у житловому будинку на Вітряних горах.


Трохи про будинок


У наше поле зору потрапив будинок на вулиці Галицька, 1. Ця цегляна п’ятиповерхівка була побудована ще в 1962 році, але з тих пір за її станом комунальники чомусь не стежать. Ремонти проводилися всього пару разів, а постійні аварійні ситуації вирішували або дуже довго, або неякісно.

В будинку не раз були прориви труб опалення, з-за чого в під’їздах постійно сиро. Мешканці постійно скаржаться у відповідні інстанції, але відповідь для них завжди один — грошей на виправлення ситуації немає.

І ось зовсім недавно в першому під’їзді почалися ремонтні роботи. Мешканців відразу попередили, що коштів вистачить всього на півтора поверхи, так що і на це треба сказати «спасибі». Ми вирішили перевірити, а чи буде коштувати подяки хоча б це.

За ремонт відповідальна Керуюча компанія Подільського району.


Перший етап


Ремонт почався приблизно тиждень тому — в під’їзд принесли будівельні козли. Через три дні з’явилися працівниці. Шпателями почали оббивати стару штукатурку, але лише частково. Те, що ще так-сяк тримається на стіні, не чіпали. До речі, робили вони це в основному на нижній частині стіни, куди побілка не доходить.

Сьогодні, 21 лютого, почали штукатурити. Чим саме — було незрозуміло. Комунальники наносили масу нерівними шарами прямо на стару штукатурку. Судити поки рано, але воно цілком може так і засохнути: з нерівностями і шорсткостями.

А враховуючи, що пахла маса гіпсом, є припущення, що це фінішна штукатурка. Що категорично не можна робити без попередньої підготовки стіни за допомогою стартовою.

Так, можна зробити висновок, що стіни для цього спочатку правильно не підготували і порушили всілякі правила нанесення.

Цікавий і той факт, що поштові ящики зі стін так і не зняли. Ці ділянки просто обійшли стороною.

До речі, «майстринь» сьогодні ж відправили на інший об’єкт. Там вони будуть працювати десь тиждень-півтора, тому невідомо, як швидко вони повернуться у цей під’їзд. І чи повернуться взагалі.

Vgorode буде стежити за розвитком подій і розповідати про кожен крок, який зроблять працівники, до самого завершення ремонту. Якщо його, звичайно ж, завершать.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Допоможіть знайти: в Києві більше тижня шукають чоловіка

Фотофакт: як виглядає кінотеатр «Старт» після капітального ремонту

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде