Рубрики
События

Отримай відповідь: що зараз відбувається в Нових Санжарах

Станом на ранок 21 лютого в селищі Нові Санжари Полтавської області, де знаходяться евакуйовані з Уханя громадяни, немає ніяких протестів. Про це повідомляє Радіо Свобода.

На місці вчорашніх подій немає представників Національної гвардії, не перекриті дороги. Поліції в селищі також стало значно менше.

Незважаючи на тишу, деякі жителі злякалися з-за того, що відбувається. Журналісти повідомляють, що мами не відпустили дітей до школи, а місцеві намагаються не виходити на балкон і перебувати вдома.


Що з постраждалими


У МВС повідомили про стан дев’яти поліцейських, які постраждали в ході зіткнень в Нових Санжарах.

Чотирьом надали першу домедичну допомогу в лікарні і відпустили додому. Ще п’ятеро перебувають на стаціонарному лікуванні і потребують додаткових обстеженнях. Кілька правоохоронців постраждали в результаті попадання каміння в голову.

Також до медиків звернувся один місцевий житель. Лікарі констатували легкі тілесні ушкодження, чоловікові надали медичну допомогу та відпустили додому.


Що із затриманими


23 з 24 затриманих в ході протестів у Нових Санжарах поліція відпустила додому. Найагресивнішому громадянину, який важко травмував поліцейського, готується підозру.

Як раніше писав Vgorode, літак з Китаю, на якому перебували громадяни України та іноземці, спочатку прибув у Харків.

Всіх пасажирів повезли в медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області. Місцевим жителям ця новина не сподобалася, тому вони заблокували дорогу для «зустрічі» автобусів з евакуйованими. На місце прибула поліція, бійці Нацгвардії і навіть кілька одиниць бронетехніки.

Опубліковані перші фото з борту літака PQ 7302, який привіз евакуйованих українців з Уханя сьогодні вранці, 20 лютого.

Крім того, в МВС повідомили, в яких умовах будуть перебувати українці. Кімнати санаторію Нацгвардії у Нових Санжарах показали зсередини. У МВС підкреслили, що евакуйовані будуть у повній безпеці.

Також, щоб трохи прояснити ситуацію і хоча б частково розвіяти страхи, Vgorode відповідає на 5 простих питань про евакуацію з Уханя, які хвилюють більшість.

А евакуйовані з Уханя українці в мережах поділилися своїми враженнями про «теплом» прийомі з боку своїх співвітчизників

Повідомляє Вгороде