Рубрики
События

Дивись фотозвіт: секретна вечірка IQOS «Можна без пари» в день Валентина

Цю вечірку 14 лютого ми точно запам’ятаємо надовго. Незвичайним було все: від концепції вечірки до секретної локації, яку розкрили тільки в день івенту. Розповідаємо (показуємо), як все було.


Що за вечірка


Можна прийти на вечірку без пари і не відчувати себе ніяково. Можна бути неідеальним, робити селфи в туалеті, піти з нецікавого фільму, є руками, запивати хотдоги Martini. Можна робити так, як хочеться, а не так, як прийнято. Можна все, що не заборонено законом. Свобода від стереотипів і можливість бути справжнім собою — це і є філософія, яку сповідують люди IQOS.


Локація


Для IQOS secret party на одну ніч відкрили раніше закритий кінотеатр «Україна» на Городецького. У прокат пустили культові американські фільми «Любов після полудня» і «Вестсайдська історія», для яких вперше зробили українську озвучку. Сам кінотеатр перетворили на величезний стильний інста-спейс: приглушене світло, дзеркальний коридор з неоновими вивісками, бунтарські слогани і розмальовані вбиральні. А перед входом — справжні нью-йоркські таксі.


Хто прийшов


На вечірку «Можна без пари» прийшли повеселитися більше 300 друзів IQOS. Серед гостей були помічені багато відомих користувачі IQOS: Володимир Дантес, Лера Бородіна, Сабіна Мусіна, Андрій Трушковський, Артем Климчук, Дмитро Ступка, Поліна Логунова, Уляна Нешева, Ксенія Бугрімова Яна Кензировская, Світу Марчук, Вадим Келлер, Катро Заубер, Артем Травкін та багато інших.


Що робили


Всі! Стрибали у величезний басейн з кульками, не випускаючи з рук келих Martini. Били битою і розмальовували з балончика «тачку колишнього». Ганяли на електричних машинках на атракціоні-автодромі. Вгамувавши адреналировый голод, перекусили кращими хотдогами столиці від Bistro Bistro. І навіть зіграли партію в шахи — хто сказав, що на вечірках не грають в шахи? Можна!


Що далі


Відмінна новина — це лише перша з серії незвичайних вечірок, які проведе IQOS. Наступна відбудеться вже навесні. Слідкуйте За анонсами тут: iqos_ua. І пам’ятайте:

Можна без пари.

Можна вдвох.

Можна втрьох.

Можна познайомитися.

Можна не знайомитися.

Можна робити селфи в туалеті.

Можна постити багато сториз.

Можна все зіпсувати.

Можна почати спочатку.

Можна прямо тут.

Можна.

Повідомляє Вгороде