Рубрики
События

З-за аномального тепла: у 14 областях України почали ремонтувати дороги

Ремонт понад 30 дорожніх об’єктів початок Державне агентство автомобільних доріг України. Як повідомляє офіційний сайт підприємства, починаючи з 20-го лютого, роботи ведуться на території 14 областей України. Такий ранній старт в «Укравтодорі» пояснюють, зокрема, аномально теплою погодою.


Де конкретно проведуть ремонт


У Київській області комунальники продовжать будівництво пішохідного мосту на автотрасі Н-01 київ-Знам’янка. Також буде розпочато капітальний ремонт окремих ділянок багатостраждальної дороги М-05 Київ-Одеса та М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Гроші на це виділені з бюджетів міжнародних фінансових організацій.

Вінницька область — ремонт трьох ділянок траси в рамках будівництва транснаціонального транспортного коридору GO Highway М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка.

У Закарпатській області — ремонт на трьох ділянках дороги Н-09 Мукачеве-Рахів — Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів. В Івано-Франківській області — автомобільної дороги Т-09-10 Бурштин-Калуш.

В Житомирській області почалося будівництво мосту через річку Желянь на автомобільній дорозі загального користування М-21.

В Одеській області — дороги Р-33 Вінниця-Турбів-Гайсин -Балта-Велика Михайлівка та дороги Т-16-27 Серпневе-Тарутине-Арциз-Сарата.

У Львівській області — капітальний ремонт траси Т-14-16 Львів-Пустомити-Меденичі і Н-13 Львів-Самбір-Ужгород.

У Миколаївській області стартував капітальний ремонт кількох ділянок дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв.

У Хмельницькій області розпочався ремонт дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (через Вінницю) будівництво обходу міста Дунаївці на ділянці автошляху Т-23-08 Гуків-Дунаївці-Могилів-Подільський.

У Рівненській області почалося будівництво дороги від автомобільної дороги державного значення Н-25 Городище — Рівне — Старокостянтинів до автомобільної дороги державного значення Т-18-32.

Також Укравтодор почав будівництво обходів села Червоне та міста Кобеляки в рамках реконструкції дороги державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка в Полтавській області. Тут же продовжиться ремонт окремих ділянок частини дороги Лубни-Полтава і будівництво об’їзної дороги навколо Полтави.

У Сумській області — реконструкція моста на дорозі Н-12 Суми-Полтава і ремонтучастка траси Р-62 Криворівня-Усть-Путила-Старі Кути-Вижниця-Строжинець-Чернівці в Чернівецькій області.

Як повідомляв раніше президент України Володимир Зеленський, в 2020 році на ремонт автомобільних доріг в Україні буде виділено «рекордна» сума грошей — близько 85 млрд гривень.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде