Рубрики
События

Евакуація з Уханя: про протестувальників у Нових Санжарах написали десятки світових ЗМІ

Про протести, які проходили вчора, 20 лютого, в Нових Санжарах Полтавської області написали світові ЗМІ. Про це повідомив Богдан Амінів.

Відомі журнали і газети описали те, що відбувається з заголовками про паніку, вказуючи на те, що в Україні виникла нова гаряча точка і евакуація людей з Уханя була оточена секретністю і чутками, а влада не змогли ефективно поінформувати громадян про відсутність небезпеки з боку пасажирів, при цьому замовчуючи про кінцевому пункті призначення евакуйованих.

«Українці кидають камені в евакуйованих з Китаю», «Зіткнення, кпини та гарячі шини зустрічають евакуйованих від коронавіруса в Україні», «Дезінформація про епідемію китайського вірусу викликала протести в Україні» — такі заголовки миготять в матеріалах видань CNN, Time, The Guardian, BBC World, Reuters, The New York Times, Forbes і інших.

 

Фото Богдан Амінів

Як раніше розповідав Vgorode, протестувальники в Нових Санжарах блокували дорогу, кидали каміння в автобуси з евакуйованими й вигукували в бік різні негативні фрази. Прибулі в медичний центр українці поділилися подробицями про «теплом» прийомі з боку своїх співвітчизників.

Також українці показали, в яких умовах вони проведуть карантин. Відео можна подивитися тут.

Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька заявила, що приєднається до евакуйованим українцям з Уханя в обсервації та проведе з ними в одному приміщенні два тижні.

Також, щоб трохи прояснити ситуацію і хоча б частково розвіяти страхи, Vgorode відповідає на 5 простих питань про евакуацію з Уханя, які хвилюють більшість.

Повідомляє Вгороде