Рубрики
События

Евакуація з-за коронавіруса: українці показали, в яких умовах проведуть карантин

Вчора, 20 лютого, евакуйованих з Уханя українців та іноземців поселили в снататорий «Нові Санжари», який знаходиться в Полтавській області. У мережі з’явилося відео умов, у яких люди проведуть карантин. Його опублікувала Олександра Волкова.

На відео видно, що в невеликій кімнаті знаходяться шафки, старі ліжка і телевізор. В кінці ролика дівчина показала двері без замка, до яких в комплекті йшов ключ.


Правила


Між собою прилетіли не контактують. В кожній кімнаті є все необхідне для перебування та інструкція, як варто себе вести в найближчі 14 днів. Доктора знаходяться на третьому поверсі, до них можна в разі чого звернутися. Правила для евакуйованих:

  • виходити з кімнати тільки в масці (додається інструкція).
  • заборонено виходити на вулицю і спілкуватися зі ЗМІ.
  • їжа за розкладом в одноразовому посуді на першому поверсі, звідки її треба забирати в кімнату.
  • сміття викидати в пакети і виносити на перший поверх в спецместо раз на два дні.
  • вентиляцію у ванних кімнатах заборонено розблокувати.
  • частіше провітрювати кімнату, але двері в коридор тримати відкритими заборонено.

[embedded content]

Як раніше розповідав Vgorode, літак з Китаю, на якому перебували громадяни України та іноземці, спочатку прибув у Харків.

Кінцевою зупинкою стали Нові Санжари — евакуйовані прибутку в медичний центр. Однак, місцевим жителям ця новина не сподобалася, тому вони заблокували дорогу для «зустрічі» автобусів з евакуйованими.

Крім того, в МВС повідомили, в яких умовах будуть перебувати українці. Кімнати санаторію Нацгвардії у Нових Санжарах показали зсередини. У МВС підкреслили, що евакуйовані будуть у повній безпеці.

Також, щоб трохи прояснити ситуацію і хоча б частково розвіяти страхи, Vgorode відповідає на 5 простих питань про евакуацію з Уханя, які хвилюють більшість.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде