Рубрики
События

Евакуація українців з Уханя: Зоряна Скалецька 14 днів проведе в одному приміщенні з евакуйованими

Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька приєднається до евакуйованим українцям з Уханя в обсервації, які вчора ввечері, 20 лютого, прибули в медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області. В одному приміщенні з евакуйованими і в таких же умовах вона проведе 14 днів. Про це стало відомо з її повідомлення в Facebook.

Рішення було прийнято у зв’язку з тим, що місцеві були категорично проти розміщення прибулих з Китаю на території Нових Санжар. Таким чином Зоряна Скалецька хоче заспокоїти тих, хто перебуває на карантині, і всіх інших.

За словами міністра, до евакуації ретельно готувалися і підготували безпечні умови перебування в обсервації. Всі стандарти Всесвітньої організації охорони здоров’я та практика інших країн, эвакуировавших своїх громадян з Китаю, були враховані.

— Ці люди — наші співвітчизники, вони нам не чужі. Ми живемо в одній країні і повинні піклуватися про їх здоров’я і безпеки,- додала Зоряна Скалецька.

Також міністр звернулася до своєї дочки, якій сьогодні виповнюється десять років.

— Донечко, я тебе дуже люблю і дуже хотіла відзначити цей важливий день з тобою. Але так сталося, що мені потрібно бути в цей день не вдома. Коли я повернуся, ми ще раз відсвяткуємо його з тобою. Обіцяю!

Як раніше розповідав Vgorode, літак з Китаю, на якому перебували громадяни України та іноземці, спочатку прибув у Харків.

Кінцевою зупинкою стали Нові Санжари — евакуйовані прибутку в медичний центр. Однак, місцевим жителям ця новина не сподобалася, тому вони заблокували дорогу для «зустрічі» автобусів з евакуйованими.

Крім того, в МВС повідомили, в яких умовах будуть перебувати українці. Кімнати санаторію Нацгвардії у Нових Санжарах показали зсередини. У МВС підкреслили, що евакуйовані будуть у повній безпеці.

Також, щоб трохи прояснити ситуацію і хоча б частково розвіяти страхи, Vgorode відповідає на 5 простих питань про евакуацію з Уханя, які хвилюють більшість.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

 

 

Повідомляє Вгороде