Рубрики
События

Евакуація українців з Уханя: автобуси прибули в Нові Санжари

Автобуси з евакуйованими з Уханя українцями прибув у Нові Санжари. Як передає «Радіо Свобода», перед цим силовикам довелося розчистити дорогу для проїзду і розігнати натовп агресивно налаштованих людей. Прямо перед прибуттям евакуйованих поліцейські розширили кордон і з допомогою автомобілів стисли протестувальників на узбіччя.

[embedded content]

Всього приїхало сім автобусів з пасажирами. На кадрах видно, що водії були в повній екіпіровці і відокремлені від салону спеціальною шторою. Вони в’їхали на територію медцентру близько 19:50.

Весь цей час натовп невдоволено вигукувала негативні слова в бік прибулих і поліції. В одного автобуса видно розбите скло. З-за чого саме — поки невідомо. Більша частина пасажирів не показувала свої особи і відверталася.

[embedded content]

На даний момент місцеві жителі продовжують стояти неподалік від санаторію. Вони палять покришки, а деякі кажуть, що цей медцентр згорить цієї ночі.


Що ще


Літак авіакомпанії SkyUp, на якому летіли наші громадяни, вже продезінфікували і підготували до наступних рейсів. Його протримають без роботи ще один день, після чого відправлять виконувати інші пасажирські рейси.


Коротко про головне


Як раніше писав Vgorode, літак з Китаю, на якому перебували громадяни України та іноземці, спочатку прибув у Харків.

Всіх пасажирів повезли в медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області. Місцевим жителям ця новина не сподобалася, тому вони заблокували дорогу для «зустрічі» автобусів з евакуйованими. На місце прибула поліція, бійці Нацгвардії і навіть кілька одиниць бронетехніки.

Опубліковані перші фото з борту літака PQ 7302, який привіз евакуйованих українців з Уханя сьогодні вранці, 20 лютого.

Крім того, в МВС повідомили, в яких умовах будуть перебувати українці. Кімнати санаторію Нацгвардії у Нових Санжарах показали зсередини. У МВС підкреслили, що евакуйовані будуть у повній безпеці.

Також, щоб трохи прояснити ситуацію і хоча б частково розвіяти страхи, Vgorode відповідає на 5 простих питань про евакуацію з Уханя, які хвилюють більшість.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде