Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Тестування Kyiv Smart Card: на що кияни скаржаться найчастіше

З 7 лютого в Києві триває тестування електронного квитка Kyiv Smart Card. Сотня киян отримала картки та перевіряє їх працездатність в громадському транспорті. Про будь-які недоліки вони повідомляють організаторам у спеціальному чаті.

Як пише «Вечірній Київ», серед усіх проблем можна виділити п’ять, які турбують багатьох пасажирів.


Що не так з картою


  • у додатку Kyiv Smart City відображається невірне місце посадки.

Тобто, у списку відображених дій він не може знайти свою зупинку. Але це всього лише неточність, яка ніяк не впливає на саму роботу електронної карти.

  • якщо в підземці стався збій, власники карт пройти не зможуть.

З такою проблемою зовсім недавно зіткнулися і на Поштовій площі. Турнікети тимчасово не пропускали людей з Kyiv Smart Card і «Карткою киянина», тому для входу треба було купити жетон. Але це буде важко для пасажирів без готівки.

Виправити цю ситуацію можна не тільки з технічної сторони. Відповідно до внутрішнього регламенту метрополітену, співробітники повинні пропускати таких пасажирів безкоштовно. В іншому випадку ви можете сміливо писати на них скарги.

  • проблема з поповненням картки в автоматі.

Ця проблема торкнулася тих городян, які намагалися поповнити картку з допомогою банківської картки на станції швидкісного трамвая «Польова». Про інших локаціях поки не йшлося, тому цілком можливо, що проблема в конкретних апаратах.

  • поїздка не відразу «зараховується» у додатку.

Коли валідатор зчитує карту, дані про поїздку на свій телефон пасажир отримує через кілька зупинок. Це трохи лякає людей, оскільки вони не хочуть у разі зустрічі з контролерами доводити свою невинність.

Але можете бути спокійні: контролери зчитують дані з самих валідаторів, після чого перевіряють і карти. Для такої операції час не потрібно і все відбувається на місці.

Відзначимо, що якщо ви зайшли в транспорт разом з контролерами і не встигли просканувати карту (валідатори на цей час блокують), ви маєте повне право проїхатися безкоштовно до включення пристроїв.

  • розташування валідаторів.

Ця проблема турбує більшість городян. Адже в годину пік дістатися до пристрою дуже складно. Особливо враховуючи, що вони найчастіше розташовані не біля дверей. А передавати картку для цього не всі наважуються, оскільки побоюються, що тому її не отримають.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

З-за платіжки: Олександр Шовковський буде судитися з «Київгазом»

«Питання 4-5 років»: Кличко розповів, коли почнуть будувати метро на Троєщину

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде