Рубрики
События

Для порівняння: як Великобританія провела евакуацію своїх громадян з Уханя і організувала карантин

Поки спалах коронавіруса не спала, багато країн подбали про своїх громадян, які застрягли в Китаї. Великобританія теж не залишила своїх громадян у біді і евакуювала їх з Уханя. За один раз зробити це не вийшло, тому довелося організовувати кілька рейсів. Про це пише BerkshireLive.

Одна з останній «партій» прибула на батьківщину близько десяти днів тому. 118 пасажирів пройшли перевірку в Китаї та при висадці з літака. Потім їх розмістили в містечку Мілтон-Кінс.

Локація розташований в 70 кілометрах від Лондона. Заселеність цього пункту — близько 250 тисяч осіб і інфраструктура в ньому добре розвинена: є безліч шкіл, фітнес-центрів, університетські кампуси та футбольний клуб.

Людей поселили на два тижні карантину в готель Kents Hill Park. Територію готелю огородили залізною сіткою. Умови при цьому, судячи з фото, надали хороші.

До речі, інформацію від британців не приховували, але ніхто з них не вийшов з протестами і не перекривав дорогу автобусам з евакуйованими людьми. Життя в містечку продовжується в звичайному режимі. Карантин триває там з 10 лютого і незабаром завершиться.

Проживають забезпечили всім необхідним для життя: надали змінний одяг, потрібні речі, продукти та побутову техніку. Подбали про це в Національному центрі здоров’я Великобританії (NHS England).

Як пише MKFM.com, у вівторок, 18 лютого, евакуйовані здавали другий раз тест на коронавірус і знову отримали негативний результат. У п’ятницю чекає третя процедура.


Що в Україні


Як раніше писав Vgorode, літак з Китаю, на якому знаходяться громадяни України та іноземці, прибув у Харків.

Всіх пасажирів везуть в медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області. Місцевим жителям ця новина не сподобалася, тому вони заблокували дорогу для «зустрічі» автобусів з евакуйованими. На місце прибула поліція, бійці Нацгвардії і навіть кілька одиниць бронетехніки.

Опубліковані перші фото з борту літака PQ 7302, який привіз евакуйованих українців з Уханя сьогодні вранці, 20 лютого.

Крім того, в МВС повідомили, в яких умовах будуть перебувати українці. Кімнати санаторію Нацгвардії у Нових Санжарах показали зсередини. У МВС підкреслили, що евакуйовані будуть у повній безпеці.

Також, щоб трохи прояснити ситуацію і хоча б частково розвіяти страхи, Vgorode відповідає на 5 простих питань про евакуацію з Уханя, які хвилюють більшість.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде