Рубрики
События

Постановка голосу і створення кліпів: у столиці відкрилася творча платформа для студентів

На базі Центру культури та мистецтв НАУ створили творчу платформу Easy People Place для розвитку та відпочинку студентів. Про це повідомляє «Вечірній Київ». Тут працюватимуть відомі серед молоді співаки, хореографи, коміки — учасники «Ліги сміху», «Х-фактор», «майдан’s», «Танцюють всі», «Суперзірка», які будуть навчати студентів авіаційного університету.

— Більше 40 років у стінах Центру культури і мистецтв Національного авіаційного університету не було змін. Це стосується структури, інтер’єру, атмосфери. Але часи змінюються, і сьогодні звичними для нас стали слова «діджіталізація», «смартфон», «соціальні мережі» — нове, молоде, креативне впевнено завойовує світ. І НАУ не може залишатися осторонь нових викликів. Тому, я з задоволенням і надією підтримав ініціативу наших студентів перетворити ЦКМ НАУ в сучасний креативний простір Easy People Place, де будуть реалізовуватись нові ідеї і творчі задуми. І, головне, що це проект студентів, створений для студентів самими студентами, — зазначив ректор університету Володимир Ісаєнко.

Заняття будуть проходити на базі Центру культури та мистецтв університету. Там вже є танцювальні зали, закінчується монтаж студії звукозапису, йде ремонт кабінетів для видеопродакшина і дизайнерської студії.


Які там будуть напрямки


Easy people Dance Studio — навчання різних хореографічних напрямків і створення постановок для концертів.

Easy people Vocal Studio — розвиток вокальних даних, постановка голосу, допомога в репертуарі та записи пісень.

Easy people Video Production — навчання навичкам зйомки і монтажу, роботі зі сценічним світлом і професійною технікою, написання сценаріїв та створення відеороликів, кліпів, короткометражних фільмів.

Easy people Sound Production — допомога у створенні якісного музичного контенту, майстер-класи з sound-продюсуванню та звукової інженерії.

Easy people Grapfic Design — навчання роботі в графічних редакторах (Photoshop, Canva, CorelDraw, ProWeb, Tilda), а також у Web-інструментах (HTML, CSS, Wix). Допомога у створенні візуального продукту, афіш, публікацій, дизайну сайтів, сторінок.

Easy people Creative Studio — створення сценаріїв для заходів і відеороликів. Проведення майстер-класів з написання гумору.


Як записатися


Розклад можемо буде подивитися в соціальних мережах:

Instagram

Telegram

Facebook

Ознайомлювальні зустрічі і формування перших груп відбудеться:

• Video Production — 19.02.2020 в 15:30

• Dance studio — 20.02.2020 в 20:00

• Vocal studio — 21.02.2020 в 19:00

Локація: Центр культури та мистецтв НАУ

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Виділили 4 мільярди гривень: як підготують школи Києва до нового навчального року

Боротьба з зсувами у Києві: жителям яких вулиць варто турбуватися

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде