Рубрики
События

Звернулися до Кличка: у Гостомелі проти розміщення евакуйованих українців з Китаю в місцевій лікарні

Влади Гостомеля проти розміщення евакуйованих у зв’язку зі спалахом коронавирусной інфекції українців з Китаю. Місцеві депутати закликають столичного мера Віталія Кличко це запобігти. Відповідне звернення підписали вчора, 18 лютого. Про це повідомила прес-служба Гостомельської селищної ради.

Звернення було прийнято в зв’язку з появою інформації про те, що евакуйованих жителів України можуть розмістити в Київській туберкульозній лікарні №2, яка знаходиться в Гостомелі.

За словами депутатів, у медичному закладі немає спеціальних відділень і належних умов, які зможуть забезпечити медичний персонал від загрози зараження китайським вірусом. Також вони додали, що працівники лікарні можуть стати носіями інфекції серед місцевого населення.

Дане звернення також адресоване міністру охорони здоров’я України Зоряні Скалецьке і голові Київської обласної ради Миколі Стариченко.

Раніше Vgorode розповідав, депутати Обухова теж не хочуть пускати евакуйованих українців з міста Ухань. Районна рада вирішила звернутися до президента України Володимиру Зеленському та народному депутату Олександру Дубинскому з проханням не допустити розміщення евакуйованих громадян на території Обухова.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Евакуація українців з Китаю: літак скоро прибуде в Ухань. Відео

Виділили 4 мільярди гривень: як підготують школи Києва до нового навчального року

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде