Рубрики
События

Евакуація українців з Китаю: літак скоро прибуде в Ухань. Відео

18 лютого, пізно ввечері, в аеропорту «Бориспіль» пройшов брифінг з питання евакуації українців та громадян інших країн з китайського міста Ухань у зв’язку зі спалахом коронавіруса. Про це повідомив ТСН.

У брифінгу для ЗМІ взяли участь представник Моз України, представник МВС України, заступник голови Департаменту реагування ДСНС Василь Сніцар, гендиректор авіакомпанії SkyUp Airlines Євген Хайнацький, заввідділом інфекційного контролю Центру громадського здоров’я Олександр Мацьков. Вони повідомили, що літак вилетить за планом у 02:50, 19 лютого.

— Ми повністю готові до процесу евакуації громадян і відправлення літака до Уханя. Команда, яка полетить в китайську провінцію, пройшла відповідне навчання. Вони зможуть надавати допомогу згідно з установленими правилами епідемічної безпеки», – підкреслила міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

Після прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав у своєму Twitter, що літак вилетів вчасно.

— Літак спеціального рейсу, на якому будуть евакуювати громадян України та іноземних держав з міста Ухань в Китаї, — вилетів з аеропорту «Бориспіль».

 


Коли літак прилетить


Згідно з планом, літак прибуде в місто Ухань 19 лютого о 22:00 за місцевим часом. У Китаї візьмуть на борт тільки не заражених коронавірусом людей і тих, хто не має підвищеної температури. По прильоту в Україну вони проведуть два тижні на карантині, місце їх перебування охоронятимуть правоохоронці та рятувальники.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде