Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Зацени: як буде виглядати Голосіївський парк після капітального ремонту

«Київзеленбуд» представив видеоконцепцию капітального ремонту Голосіївського парку імені Максима Рильського. Як повідомила прес-служба КМДА, обговорення концепції триватиме до 1 березня.

Оскільки парк належить до національного природного парку «Голосіївський», його ландшафт і зелені насадження повинні максимально зберегти.

В рамках першої черги капремонту попрацюють над територією від однойменної станції метро. Організовують вхідну групу, упорядкують ділянку навколо озера з фуд-кортом вздовж набережної, фонтаном та дитячим ігровим містечком.

Далі заплановані сучасний спортмайданчик із вбиральнями і фонтаном, оглядовий майданчик, пішохідний маршрут з дерев’яними мостами і навіть скейт-парк. Для киян облаштують також кілька парковок. Розглянуть і можливість облаштувати тут станції канатної дороги і театру на два зали.

Всі бажаючі можуть поділитися своєю пропозицією з приводу ремонту парку. Їх можна надсилати на офіційну сторінку підприємства в Facebook або на електронну пошту: info@kievzelenbud.com.

[embedded content]

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Підтягни мова: у Києві відкривають безкоштовні курси англійської для підлітків

Суспільний бюджет-2021: у Києві стартувала реєстрація проектів

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде