Рубрики
События

Як юні купідони Babyphotostars любов роздавали

Все починається з любові. Любов, наш головний джерело натхнення. Стимул до розвитку і поліпшенню навколишнього світу. Почуття, якому ми здатні навчити підростаюче покоління. З метою провести більше часу з рідними і близькими, у колі друзів, ТРЦ Art Mall і продюсерський центр Babyphotostars створили справжнє свято любові. Головні герої заходу — юні Купідони, надихали рідних і гостей різноманітністю відбувається на сцені.

Хлопці демонстрували яскраві образи дитячого брендового одягу від провідних ТМ, виступали з авторськими номерами, показували танцювальні та акробатичні елементи, співали…

Малюки розгадували загадки та ребуси від ведучою свята, всією родиною брали участь у квестах, майстер-класах, вигравали пам’ятні подарунки від постійних партнерів Nature House і HIRUDO DERM Atopi Program. У шоу мильних бульбашок брали участь усі бажаючі. Величезні кулі не залишили байдужими самих серйозних і відповідальних серед учасників свята — маму і тата).

Спеціально запрошеними гостями заходу стали група ON I ONA. Батьки співали разом з дуетом, який вже встиг полюбитися багатьом хіт «Вода» (Не такі, як всі»), а діти відривалися в танці під запам’ятовується музичний ритм.

Все, що повинно виходити від нас — заради і в ім’я любові. Вкладаючи частинку себе у найменше, що можна створити, ми приречені на успіх. Чому треба, на власному прикладі вчити підростаюче покоління — надихати і надихатися!

Повідомляє Вгороде