Рубрики
События

Навколо фіналіста нацвідбору на «Євробачення» розгорівся кредитний скандал: як він відреагував

Учасник відбору на «Євробачення-2020» Девід Аксельрод потрапив у скандал після другого півфіналу. Його колишня піарниця Анжеліка Буркіна розповіла, що співак змінив ім’я з-за великих боргів.


Що написала Буркіна


Буркіна негативно висловилася в його бік і заявила, що артист заборгував грошей ще з часів спільної роботи. Брати в борг доводилося, коли Девіда (тоді ще Володимира Ткаченко) тільки «розкручували». Він брав участь у різних шоу був на слуху.

— Ви ж розумієте, працювати з артистом справа витратна: запис пісень на студії, реєстрація авторського права, зйомки кліпу пісні «Тебе вибираю», костюми для виступів, купівля гітари Taylor, на все це ми з Володимиром тоді брали гроші в борг, які він повинен був повернути після телепроекту Х-фактор, — пише Анжеліка.

За її словами, він повинен мінімум 10 тисяч доларів, які були оформлені документально. Справжня сума ж набагато більше. А після чергового талант-шоу артист змінив продюсера, номер телефону та заблокував Анжеліку в соцмережах.

Потім з’явилися кредитори з рішенням суду про стягнення боргів. І Володимир придумав оригінальний спосіб уникнути цього — він змінив ім’я не тільки на сцені, але і в паспорті.


Що заявила друга сторона


Сам Девід намагався уникнути запитань про те, що трапилося, коли журналісти підходили до нього на відборі «Євробачення». Він сказав, що Буркіна не була його продюсером і вирішила просто «хайпануть».

Його дружина і продюсер Олена Мозгова розповіла «Фактам», що скандал взявся нізвідки і пов’язано це з виходом Девіда у фінал нацвідбору.

— Оскільки всі суди по цій справі у нас закінчилися ще в грудні 2012 року, та апеляції в тому числі. І тут раптом за дві години до півфіналу нацвідбору в соціальній мережі з’являється пост з незрозумілими претензіями, — зазначила вона.

Мозкова заявляє, що навіть якби артист вирішив вдатися до такої хитрості, це не звільнило б його від боргів і кредитів. Але його історія чиста і боятися їм нічого.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде