Рубрики
События

Будь у курсі: як з квітня зміниться система проїзних в громадському транспорті

З квітня у громадському транспорті Києва запрацює єдиний електронний квиток, який зараз функціонує в тестовому режимі. Крім цього також зміниться система проїзних. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Нова система, розроблена з метою, щоб пасажири не могли контролювати власні транспортні витрати, але і економили на вартості кожної поїздки.

— Розроблена нова гамма проїзних квитків. Наприклад, пасажир користується метро і тролейбусом двічі на день протягом 21-го робочого дня в місяць. Отже, він здійснює 84 оплати за проїзд. У такому разі йому вигідно придбати проїзний квиток на 92 поїздки. Вартість кожної такої поїздки складе вже не 8, а 6 гривень 25 копійок. При цьому 8 поїздок залишаються «резервними», — повідомила директор Департаменту економіки і інвестицій КМДА Наталя Мельник.

Діятимуть проїзні на 46, 62, 92 і 124 поїздки в місяць, вартістю 290 гривень, 390 гривень, 575 гривень і 770 гривень відповідно. Також можна буде придбати безлімітні проїзні на всі види громадського транспорту вартістю 1300 гривень.

— Цей варіант може бути найбільш зручним для корпоративного використання, якщо виконання посадових обов’язків передбачає інтенсивне переміщення по місту протягом дня, — зазначила директор Департаменту економіки і інвестицій.

За словами Мельник, вперше вводиться в обіг так званий туристичний проїзний квиток — з терміном дії протягом 24, 48 і 72 годин з моменту активації. Коштувати такий квиток буде 100, 150 та 200 гривень відповідно.

Також у КМДА нагадали, що придбані до 31 березня 2020 поїздки на зеленій безконтактній картці метро будуть дійсні до 31 березня 2021 року.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Ніби нічого й не було: біля КПІ демонтували нелегальні автокав’ярні

Розірви танцпол: 9 кращих вечірок у нічних клубах Києва цього тижня

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.Ва

Повідомляє Вгороде