Рубрики
События

За пляшку пива: на Троєщині група підлітків напала на бездомного чоловіка

На Троєщині група підлітків напала на бездомного чоловіка і побила його. Як пише «Київ Оперативний», інцидент стався у неділю, 16 лютого, на вулиці Миколи Закревського.


Що трапилося


Попередньо, підлітки підійшли до чоловіка з проханням придбати пляшку пива. Гроші на випивку вони йому дали і чекали його на вулиці. Бездомний повернувся з магазину і віддав їм пиво. Після цього і сталася бійка. Його повалили на землю і били ногами по голові.

На допомогу чоловікові поспішили перехожі — хлопець проходить повз відігнав дітей, а жінка, що стояла неподалік, пообіцяла дати показання і стежила за підлітками, щоб ті залишалися на місці.


Що далі


У якийсь момент діти почали поступово віддалятися, нібито поговорити і повернутися. Але вони зірвалися з місця і втекли в під’їзд житлового будинку. Очевидці побігли за ними, знайшли їх і повернули назад.

За словами потерпілого, його звинуватили в тому, що він взяв зайві гроші зі здачі. Чоловік стверджує, що нічого не брав. А самі ж підлітки заперечували все сказане бездомним і навіть факт побиття. Вони заявили, що він забрав їхні гроші.


Що далі


Коли на місце події приїхав патруль, діти почали впадати в істерику. Одному хлопцеві стало погано. І поки його оглядали медики, решта непомітно скрілись. Чим закінчилася історія — поки що невідомо.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Ніби нічого й не було: біля КПІ демонтували нелегальні автокав’ярні

Розірви танцпол: 9 кращих вечірок у нічних клубах Києва цього тижня

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде