Рубрики
События

Ремонт даху: у Києві без дозволу до пам’ятці архітектури добудовують поверх

У Голосіївському районі Києва на вулиці Саксаганського, 43б, в будинку, побудованому ще в 1906 році, який є пам’яткою архітектури, почали зводити надбудову — як кажуть місцеві жителі, нові власники квартири на останньому поверсі будують другий поверх свого житла. Про це повідомив Хмарочос.

Власники квартири стверджують, що мають дозвіл від керуючої компанії Голосіївського району. Але, як з’ясувалося, документи дозволяють проводити ремонт даху, а не втручатися в конструкцію всього будинку.

За словами очевидців, розібрали дах, а по будинку пішли тріщини. Вони переживають, що ті, хто займається зведенням надбудови, знесли оригінальні дерев’яні перекриття і переустроили розведення гарячої води на горищі.

Місцеві жителі неодноразово викликали поліцію, де навіть відкрили кримінальне провадження, зверталися до Державної архітектурно-будівельної інспекції. Відповідь прийшла лише через два місяці. З’ясувалося, що дозвіл на будівництво не зареєстровано, а цей будинок до цих пір входить в перелік об’єктів, що є пам’ятками архітектури місцевого значення.

Фото Юрій Хорунжий

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Підтягни мова: у Києві відкривають безкоштовні курси англійської для підлітків

Суспільний бюджет-2021: у Києві стартувала реєстрація проектів

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде