Рубрики
События

Лайнер Diamond Princess: Україна поки не збирається евакуювати своїх громадян з корабля

Україна поки не збирається евакуювати своїх громадян з круїзного лайнера Diamond Princess, який перебуває на карантині в порту японського міста Йокогама через спалахи на ньому китайського коронавіруса. Про це hromadske повідомили в консульському відділі посольства України в Японії.

У посольстві розповіли, що про евакуацію своїх громадян з лайнера заявили лише кілька країн (серед них США і Канада), але в цілому на лайнері знаходяться представники понад 50 країн.

— У мене немає інформації про наміри евакуювати громадян України. Я думаю, це обговорюється, але поки що конкретної інформації немає. До того ж слід розуміти, що інші країни евакуюють своїх громадян, що є пасажирами, а всі українці-члени екіпажу судна, — заявила представниця посольства.

У посольстві також зазначили, що для рішення про евакуації повинні бути серйозні підстави. Там додали, що зараз ситуація знаходиться під контролем.


Скільки зараз хворих на лайнері


За останню добу коронавірусом на лайнері захворіли ще 99 осіб. Серед них — двоє українців. Таким чином, станом на сьогодні, 17 лютого, кількість інфікованих на судні досягло 454 осіб.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.

Читай всі новини в нашому каналі Telegram, Viber або в Twitter.

Повідомляє Вгороде